Menu

HS Scoreboard

Home Team Home Score Visiting Team Visiting Score Game Date Winning Pitcher Losing Pitcher Save
South Aiken 4 Airport 11 05-09-2018 Dalton Mims Dalton Lawless Game 2
Airport 1 South Aiken 5 05-09-2018 AJ Deibel Game 1
Chapin 2 St. James 3 05-09-2018 Anthony Peck Game 1
Gilbert 1 Bishop England 2 05-09-2018 Geoffrey Gilbert Game 2
Bishop England 2 Gilbert 3 05-09-2018 Game 1
Latta 5 Johnsonville 4 05-09-2018
Lake View 3 Hannah-Pamplico 4 05-09-2018
St. James 1 Chapin 6 05-09-2018 Game 2
Dorman 5 TL Hanna 2 05-09-2018 Tanner McCallister Game 2
Hannah-Pamplico 3 Lake View 2 05-09-2018 Game 2
Marlboro Academy 2 Robert E Lee Academy 6 05-08-2018 Dustin Kennedy REL advances to SCISA 2A State Championship series
Robert E Lee Academy 7 Marlboro Academy 1 05-07-2018 Austin Windham
Nation Ford 1 TL Hanna 2 05-07-2018 Daniel Hart Lammers
Lexington 5 Wando 3 05-07-2018 Jake Wisniewski Derek Sireci
Indian Land 3 Pendleton 2 05-07-2018
St. James 6 Lugoff-Elgin 1 05-07-2018 Cam White
Strom Thurmond 0 Gilbert 10 05-07-2018
Cheraw 4 Ninety Six 9 05-07-2018
South Aiken 4 Greenville 1 05-07-2018 Sam Swygert Christian Newman
Academic Magnet 1 Johnsonville 3 05-07-2018
Hannah-Pamplico 2 Green Sea Floyds 1 05-07-2018
Lamar 9 Lewisville 6 05-07-2018
South Aiken 4 Greenville 1 05-07-2018
Pendleton 6 Camden 1 05-05-2018 McConnell Bunch
River Bluff 4 Lexington 1 05-05-2018 Hunter Garris Nate Roof Ricky Williams
Seneca 13 Indian Land 6 05-05-2018 Coleman Smith Furman Wilson
Chesnee 2 Cheraw 1 05-05-2018 Austin Brown Tyson Hill
St. James 3 Chapin 4 05-05-2018 Cade Austin Nick Bray
Lugoff-Elgin 4 AC Flora 3 05-05-2018 Jay Lynch
Dorman 5 TL Hanna 4 05-05-2018 Russell Parry Jackson Kelley Jack Hennessy
Seneca 13 Indian Land 6 05-05-2018
South Aiken 1 Airport 12 05-05-2018 Justin Allen Dalton Lawless
Nation Ford 3 Riverside 2 05-05-2018
Wando 5 Dutch Fork 0 05-05-2018 Lewis Hanko
Greenville 7 Wren 5 05-05-2018
Gilbert 7 Hanahan 4 05-05-2018 Ryan Ouzts Harper
Green Sea-Floyds 11 East Clarendon 10 05-05-2018
Latta 7 Academic Magnet 5 05-05-2018
Strom Thurmond 2 Bishop England 12 05-05-2018 Sanders
McBee 7 Lamar 1 05-05-2018
Lake View 9 Hannah Pamplico 8 05-05-2018
South Aiken 1 Greenville 0 05-03-2018 AJ Deibel Christian Newman
Airport 8 Wren 0 05-03-2018 Dalton Mims Ryan Ammons
Dorman 3 Nation Ford 2 05-03-2018 Tanner McCallister D. Sivec
Dutch Fork 0 River Bluff 5 05-03-2018 Grant Brittingham
Riverside 3 TL Hanna 7 05-03-2018 Jackson Lindley Jackson Wilder
Academic Magnet 4 Johnsonville 1 05-03-2018 Jack Hosley
Camden 1 Indian Land 4 05-03-2018 Nolan Bolt Tate Abbott
Hanahan 1 Bishop England 11 05-03-2018 Geoffery Gilbert
Strom Thurmond 5 Gilbert 3 05-03-2018 Payton Smith Andy Jackson
Pendleton 2 Seneca 7 05-03-2018 Whaley Simpson
Blacksburg 1 Cheraw 11 05-03-2018
AC Flora 1 Chapin 5 05-03-2018 William Privette Will Bethea
Chesnee 6 Ninety Six 0 05-03-2018
Barnwell 0 Latta 1 05-03-2018
Lugoff Elgin 6 St. James 11 05-03-2018 Anthony Peck
Lexington 5 Wando 2 05-03-2018 Jonathan Howlett Tyler Jones Nate Roof
Lewisville 2 Lamar 3 05-03-2018
Cane Bay 2 AC Flora 5 04-30-2018 Caleb Speedy Jordan Game 1
Cane Bay 2 AC Flora 5 04-30-2018 Harmon Cox Craven Baker Cox; Game 2; ACF advances
Lugoff-Elgin 3 Beaufort 4 04-30-2018 Game 1
Gilbert 2 May River 0 04-30-2018 Preston Price Josh Patterson
Chesnee 5 Gray Collegiate 1 04-30-2018 Austin Brown Jonathan Buster
Ninety-Six 8 Landrum 7 04-30-2018
Nation Ford 3 Spartanburg 0 04-30-2018 Bott Nation Ford Advances
River Bluff 3 West Ashley 1 04-30-2018 Ricky Williams Game 2; River Bluff advances
Seneca 14 Powdersville 2 04-30-2018 Coleman Smith Boyd Seneca District 2 Champions
Waccamaw 2 Hanahan 4 04-30-2018 Aidan Hunter Caleb Colegrove Sam Zeron / Hanahan advances
Waccamaw 5 Hanahan 11 04-30-2018 Trey Pooser Brecken Fox Game 1
Academic Magnet 4 Batesburg-Leesville 2 04-30-2018 Game 2; AM advances
Academic Magnet 6 Batesburg-Leesville 0 04-30-2018 Game 1
Lugoff-Elgin 10 Beaufort 4 04-30-2018 Game 2; L-E advances
Robert E Lee Academy 15 St Andrews 0 04-30-2018 Dustin Kennedy
TL Hanna 2 Northwestern 4 04-30-2018 Rob Hughes Will McGregor Game 1
Lexington 8 West Florence 2 04-30-2018 Jake Wisniewski Ryan Florio Lexington advances
Pee Dee Academy 15 Oakbrook Prep 0 04-30-2018 Garrett McDaniels Drake Hamrick
Riverside 6 Easley 15 04-30-2018 Game 1
Bishop England 12 Swansea 2 04-30-2018 Bishop England advances
Airport 5 BHP 6 04-30-2018 Abrams Game 1
South Aiken 7 Eastside 0 04-30-2018 Dalton Lawless Cody Coffee Grant Stanford SA advances
Blacksburg 1 Liberty 0 04-30-2018 Kirby Connell
Chapin 8 North Myrtle Beach 1 04-30-2018 Thomas Harmon Dalton Simpson Chapin Advances
Camden 3 Mid Carolina 1 04-30-2018 Holden Bunch
Barnwell 16 Mullins 1 04-30-2018 Cole Kearse
Riverside 10 Easley 0 04-30-2018 Caden Grice Riverside Advances
TL Hanna 3 Northwestern 1 04-30-2018 Daniel Hart Sweatt Game 2 - TL Hanna advances
Wando 2 Sumter 1 04-30-2018 Cale Lewis Jared Aden / District IV Champions
Wren 7 York 6 04-30-2018 L. Smith T. Tuck
Pendleton 8 Palmetto 3 04-30-2018 McConnell Miller Advance- District 1 Champions
Greenville 4 Aiken 8 04-30-2018 Game 1
Greenville 6 Aiken 1 04-30-2018 Reid Dupert Game 2, Greenville advances
Airport 8 BHP 3 04-30-2018 Justin Allen Game 2; Airport advances
Walhalla 3 Mid-Carolina 4 04-28-2018 Hunter Graham Jonathan Bickley
Summerville 6 Conway 0 04-28-2018 Powell Batten
Academic Magnet 6 Buford 1 04-28-2018 Steve Holderness
Crescent 1 Chapman 13 04-28-2018 Hayden Wilson
Woodland 6 Calhoun County 16 04-28-2018 Josh Kitchings
Mauldin 2 Spartanburg 4 04-28-2018
Northwestern 9 Hillcrest 0 04-28-2018 Martinez
Easley 1 Rock Hill 0 04-28-2018 Ryals Lumpkin